CO TO JE KRUHOVÉ SVĚTLO
Kdo používá

Kruhové světlo je nezbytné pro krásné fotografie, profesionální fotografie a vysoce kvalitní video. Takový vynález je ideální pro práci:

maskérky;
stylisté;
bloggerů;
vizážisté;
fotografové.

V e-shope RingLights si můžete vybrat prstenovou lampu pro make-up umělce, pomocí které můžete pořizovat fotografie vynikající kvality, aby se reprodukovaly přirozené odstíny získané při líčení.

Mnoho našich klientů na instagramových profilech patřících makeupovým umělcům nebo na obálce časopisu vidělo krásnou fotografii s velmi atraktivním makeupem. Takže make-up na nich se provádí pomocí tohoto typu prstenového světla.

Kvalita obrázků je velmi jasná a make-up se na ně přenáší úplně, s přihlédnutím k textury a barevnému schématu. Tento typ kruhové lampy se poprvé objevil u světově proslulého vizážisty jménem Gohar, který předváděl vysoce kvalitní fotografie a videa.

Kruhová lampa se po celou dobu provozu nezahřívá, což zajišťuje trvanlivost vyrobeného make-upu. Tento jedinečný vynález má kulatý tvar, jehož tělo je černé, bílé a růžové. Uprostřed lampy je namontováno zrcadlo, které sleduje celý proces nanášení make-upu, vizážistky a klienta.

Samotná kruhová lampa je namontována na stativu, což umožňuje nastavit její výšku a úhel sklonu.

Závěry o kruhových lampáchJe to bomba: kruhové kruhové světlo poskytuje jednotné osvětlení bez stínů za všech podmínek. Nyní budou fotografie a selfie vašeho telefonu mnohem chladnější: rozptýlené světlo lampy maskuje nepravidelnosti pokožky a jemné vrásky, což je ideální pro produktovou fotografii, makro fotografii a portrétní fotografii.

Pro fotografy, kameramany, blogery, vizážisty, stylisty, kosmetičky, tetovací umělce a kohokoli, kdo potřebuje přirozené světlo, jsou k dispozici velké kruhové lampy se stativy a souvisejícím vybavením, a pokud jste amatér a chcete své fotografie jasnější a více zajímavé, věnujte pozornost kompaktní variantě pro smartphone: nasaďte si ji – a objednejte si! Mimochodem, nejoriginálnější položka na našem seznamu a ta nejvíce rozpočtová, prostě šššš.